Warning: include_once(includes/thumbnails.php): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/tantraclub/data/www/tantra-club.cz/wp-content/themes/magnifica/functions.php on line 30 Warning: include_once(): Failed opening 'includes/thumbnails.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /var/www/tantraclub/data/www/tantra-club.cz/wp-content/themes/magnifica/functions.php on line 30 Erotické masáže

Erotické masáže a Swingers Klub Praha

Swingers Klub Praha o erotické masáži a nových rozměrech vzrušení

Erotické masáže mají svůj původ nejspíš v Indii a vznikly společně se slavnou Kamasutrou. Pak se rozšířily do celého světa a dnes jsou erotické masáže neodmyslitelnou součástí široké nabídky erotických služeb. Jsou vyhledávány nejen samotnými muži, ale staly se stále velmi oblíbené u žen i celých párů. Ve většině masážních salonů vše probíhá jen rukou a tak vedle uvolnění bolavých svalů, relaxace, prožijete neopakovatelné sexuální vyvrcholení, a to bez samotného sexu.

Prožijte erotické masáže se svojí masérkou i ve Swingers Klubu

Masážní salony nabízejí služby erotické masáže zcela diskrétně. Při erotické masáži se není se čeho obávat, většinou se setkáte jen se svojí masérkou. Mladé, avšak masírování znalé dívky, oblečené jen do půli těla ví co dělají, chtějí, abyste byli maximálně spokojeni. Po dobu erotické masáže, když nebudete chtít, nemusíte dělat vůbec nic. Klidně zůstaňte jen pasivně ležet a nechte o sebe pečovat. Masérka vás celou dobu povede. Těsně před ukončením erotické masáže Vás dívka přivede až na vrchol extáze. Některé erotické masáže nabízejí i masáž s několika dívkami současně.

Tantrické erotické masáže pracují s vaší energií

Tantrické masáže jsou maximálně uvolňující a posunují hranice intimity, uvolňují energii a dokážou rozpustit psychické napětí. Ve Swingers klubu Praha při tantrické masáži poznáte prožitky ze smyslného dotyku, které se rozlévají do celého těla. Při tantrické masáži Vás masér, můžete být muž nebo žena, masíruje po celém těle teplým sezamovým či mandlovým olejem a nezapomíná ani na partie joni a lingamu, což je sanskrtský název pro ženské a mužské pohlaví. Tantrická masáž Vám umožní prožívat orgasmus nejenom v oblastech pohlaví, ale přenese ho co celého Vašeho těla. Po absolvování tantrické masáže cítíte zcela uvolněni a osvěženi.

Objednejte se na erotickou masáž u Swingers Klubu Praha, uvolněte se a prožijte spoustu sex bez sexu.

Vyzkoušení nejrůznějších praktik sexu Vám umožní erotické podniky či priváty v Praze i swingers Praha.