Warning: include_once(includes/thumbnails.php): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/tantraclub/data/www/tantra-club.cz/wp-content/themes/magnifica/functions.php on line 30 Warning: include_once(): Failed opening 'includes/thumbnails.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /var/www/tantraclub/data/www/tantra-club.cz/wp-content/themes/magnifica/functions.php on line 30 Naše sauna - Swingers klub Praha, Tantra club.

Naše sauna: Klub-sauna v Praze

V tantra klubu Julie Varry můžete odpočívat a současně využívat služeb sauny a pokoje s vanou pro relaxaci. Pokoj pro relaxaci lze zavírat a krásně se hodí pro milostné schůzky, jako azyl se vším potřebným pro muže a ženy!

cena sauny společně s pokojem 3000,-Kč/hod

cena za pronájem celého klubu s velkým sálem, barem, saunou, pokoji a šatnou – 8000,-Kč/hod

rezervace na tel. : +420 777 587 488

Navštivtenášklub-saunu v Praze a získejtefyzické a emocionálnípotěšení. Útulnéprostředí, příjemnáspolečnostpodobněsmýšlejícíchlidí, skvělevybavenérelaxačnízóny a uzamykatelnémístnosti − všeprovášnezapomenutelnýúžasnéintimnívolnýčas!

Klub-sauna se stará o pohodlí a soukromísvýchzákazníků. Můžeterelaxovat a mítdobrýčas v plnévýši: o vašichpreferencích k dispozicinikdonebudevědět.

V našemklubu-sauněvámposkytnutytytomožnosti:
● příjemněstrávitčasvespolečnostisvéhospolečníkaneboholky, s níž se seznámil u nás a střetla se v erotickýchpreferencích;
● vychutnatbubliny v teplé, hladícihovašetělojacuzzi;
● dopřejtesirelaxacivespeciálněvybavenem pro tentoúčelmíste, popíjetlahodnékoktejly a ochutnátjídlanáminabízena.

Klub-sauna je vždyotevřený pro drahéhosty. Zavolejtenašimmanažerům a zarezervujtesi pro sebeprostor. Svůjvolnýčassebudenezapomenutelný.