Warning: include_once(includes/thumbnails.php): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/tantraclub/data/www/tantra-club.cz/wp-content/themes/magnifica/functions.php on line 30 Warning: include_once(): Failed opening 'includes/thumbnails.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /var/www/tantraclub/data/www/tantra-club.cz/wp-content/themes/magnifica/functions.php on line 30 Swingers klub Praha obohatí Váš sexuální život - Swingers klub Praha

Swingers klub Praha obohatí Váš sexuální život

Zábava, dobrodružství, neopakovatelná atmosféra a především pestrý sex. To vše najdete ve swingers klubu, který je stále oblíbenějším typem erotického podniku. Klíčovým slovem ve swingers klubech je však NE, když nechcete, nemusíte. Ve většině klubů je vstup otevřen párům a samotným ženám. V dobrých swingers klubech nesmí chybět bazén či sauna, některé kluby dnes již vysílají i on-line na internetu.

Swingers kluby mají své neopakovatelné kouzlo

Swingers kluby se těší největší oblibě v Německu, Francii,  Belgii. V Česku swingers scénu tvoří asi tisíc lidí, kteří se scházejí doma, v swingers klubech nebo na jednorázových akcích v pronajatých prostorách. Klubová scéna, která je součástí nabídky erotických služeb, jako jsou třeba erotické podniky nebo erotické masáže, se odehrává asi v deseti pražských a mimopražských klubech. Hromadnému sexu se oddává však jen část návštěvníků, některé páry chtějí jen vidět a být viděny, jiní se spokojí s jedním nebo dvěma páry. Začátky party v českých swingers klubech nejsou tak dynamické a sexuální jako v cizině. Lidé potřebují určitý čas, aby se naladili do té správné atmosféry, je zde více odpočinková nenucená atmosféra. Večírek se rozjíždí většinou až po programu, který pořádá klub, okolo jedenácté hodiny.

Vše co se v swingers klubech děje je dobrovolné, za sex se neplatí. Takže záleží na vzájemných sympatiích a samotných klientech.

Swingers kluby mají bohatou tradici

 

Sex s výměnou partnerů se vine celou historií naší civilizace. Moderní historie hromadného sexu, na které staví swingers kluby je spojena s komunitou amerických pilotů a jejich žen za druhé světové války. Piloti přistupovali k manželkám sestřelených kamarádů jako ke svým partnerkám, a to i po sexuální stránce. Velký rozmach zažil sex v swingers klubech v šedesátých let ve svobodomyslném San Francisku. V Anglii se stal sex s výměnou partnerů populární v polovině sedmdesátých let.

Tak neváhejte a přijďte si rozšířit vaše obzory. Vyřiďte si rezervaci a najděte si svůj swingers klub.