Warning: include_once(includes/thumbnails.php): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/tantraclub/data/www/tantra-club.cz/wp-content/themes/magnifica/functions.php on line 30 Warning: include_once(): Failed opening 'includes/thumbnails.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /var/www/tantraclub/data/www/tantra-club.cz/wp-content/themes/magnifica/functions.php on line 30 Tantrické masáže

Tantrické masáže posunují hranice intimity

Muži, ženy nebo i celé páry se při tantrické masáži díky starodávným tantricko-taoistickým technikám ponoří hluboko do intimního rituálu, který rozproudí energii a naplní Vás vzrušením a něhou. Základem tantrického učení, a to nejen v našem tantrickém swingers klubu v Praze, je pohled na erotiku a sex jako cestu k osvícení. Tantrické masáže a tantrický sex otevírají v těle energetické bloky a nechávají Vás zaplavit uvolněnou energií. Náš Tantra Club – Swingers klub Praha 6 o tom ví více než kterýkoliv jiný swingers klub v Praze.

Tantrická masáž Vám přenese orgasmus do celého těla

Tantrická masáž vás doslova oživí. Je určena jak ženám, tak i mužům nebo párům. Posunuje hranice intimity. Při tantrické masáži Vás masér, můžete být muž nebo žena, masíruje po celém těle teplým sezamovým či mandlovým olejem a nezapomíná ani na partie joni a lingamu, což je sanskrtský název pro ženské a mužské pohlaví. Tantrická masáž Vám umožní prožívat orgasmus nejenom v oblastech pohlaví, ale přenese ho co celého Vašeho těla. Součástí masáže jsou intimní doteky, od jemných až po velmi razantní. Při tantrické masáži není opomíjena ani oblast hlavy a uší. Masér či masérka z našeho Swingers klubu Praha Vás omývá horkými ručníky a používá speciální aromaterapeutické silice, vůně a přírodní oleje. Tantrická masáž stejně jako erotická masáž neopomíná ani na příjemnou hudbu, vonné svíčky a intimní osvětlení.

Tantrické masáže – mnoho tváří

Tantrická masáž Vám umožňuje prožívat potěšení. Nemusíte dělat nic, nemusíte být nic a můžete se stát vším a projevit se. Dýchejte, vzdychejte, křičte, sténejte. Dovolte si prožívat rozkoš. Toto je opravdové uvolnění. Tantrická masáž Vám nabízí nejen úplné psychické uvolnění, ale stává se procedurou terapeutického charakteru, naučí Vás jak využívat svou sexuální energii. Součástí tantrického pohledu na život jsou i tantrická cvičení. Tantrické cvičení jógy napomáhá kromě posílení tělesného zdraví také rozvíjet koncentraci, vědomí a schopnost uvolnit se. Tento typ tělesné aktivity v sobě zahrnuje emocionální, meditační i spontánní prvky.

Dopřejte si tantrickou masáž a uvolněte v sobě svoji nahromaděnou energii. Naše odbornice a lektorky Tantra Clubu na Praze 6 jsou pro Vás kdykoliv k dispozici. Podívejte se na program pro Swingers Klub Praha a vyberte si z nabízených lekcí.