Warning: include_once(includes/thumbnails.php): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/tantraclub/data/www/tantra-club.cz/wp-content/themes/magnifica/functions.php on line 30 Warning: include_once(): Failed opening 'includes/thumbnails.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /var/www/tantraclub/data/www/tantra-club.cz/wp-content/themes/magnifica/functions.php on line 30 Tantrický sex a tantra club

Vychutnejte si plně tantrický sex

Vzrušující pohled, hluboké dýchání, sexuální meditace, tantrický polibek, to vše je příslib tantrického sexu. Tantra vznikla před 5 tisíci lety v Indii a opírá se o kult boha Šivy a jeho manželky. Základem tohoto učení je pohled na erotiku a sex jako cestu k osvícení. Tantrický sex otevírá energetické bloky v těle a uvolněná energie vás nakonec zaplaví pocitem extáze. Nabízí “lepší sex“. Na následujících řádcích Vám Tantra a Swingers klub Praha osvětlí tajemství tantrického sexu.

Tantrický sex přináší maximální vzrušení

tantra či tantrismus není ve svém jádru orientován jen na sexuálních požitky v Evropě je známa právě ta část, která se zabývá tantrickým sexem a tantrickými masážemi. Podle tantry není nic zakázáno. Muž a žena jsou vnímáni jako dva protipóly v jedné osobě – každá bytost má část mužských a část ženských vlastností. Při tantrickému sexu se muži přestávají orientovat pouze na svůj sexuální cíl a naopak ženy přebírají iniciativu.

Tantrický sex Vás ponoří do sexuální meditace

Tantrický sex trvá déle, je to sexuální meditace vzájemnosti a blízkosti. Je to sex přesně podle ženského gusta, který ve svém výsledku přináší i muži maximální rozkoš. Muž se snaží co nejvíce oddálit ejakulaci a mezitím stupňuje vzrušení ženy.

Velmi důležitá je příprava. Nejdříve je dobré absolvovat koupel s přísadou vonného oleje a přichystat si posvátný prostor, kde se váš sexuální rituál bude odehrávat. Co byste řekli lůžku, které je vystlané okvětními růžovými plátky. Při tantrickém sexu je pak důležité hluboké dýchání, vzrušující pohled do očí a pomalé intenzivní lehké masírování každého centimetru partnerova těla. Při hlazení se střídáte a navzájem si prokazuje úctu. Při tantrickém sexu dospějete ke stavu, kdy přestanete rozlišovat mezi vaším tělem a tělem partnera.

Tantrický sex a tantrický polibek, přijměte partnerův dech. Energický kruh se uzavře. Poznejte dávná tajemství sexu ve Swingers klubu Praha 6.

Vyzkoušejte také tantrické masáže, erotické podniky v Praze či swingers kluby, které vám otevřou a obohatí oblast sexu o nové zážitky.