od Lubomír Krajčovič - 0 Komentáře

Zásady ochrany osobních údajů

V souladu s evropským nařízením GDPR (General Data Protection Regulation) se naše společnost zavazuje k ochraně a bezpečnému zpracování osobních údajů našich klientů. Naše webové stránky a služby jsou navrženy tak, aby respektovaly soukromí našich uživatelů a zajistily vysokou úroveň ochrany dat. Všichni zaměstnanci a spolupracující osoby jsou pravidelně školeny v oblasti ochrany osobních údajů a jsou seznámeni se zásadami bezpečné manipulace s těmito daty. Klientům nabízíme transparentní informace o tom, jaké údaje sbíráme, pro jaké účely je používáme a jak jsou chráněny.

Klientům, kteří nás navštěvují, nabízíme nejen kvalitní služby, ale i jistotu, že jejich osobní údaje jsou u nás v bezpečí. Sbíráme jen nezbytně nutné údaje, které nám klienti dobrovolně poskytují, a to za účelem poskytování našich služeb nebo komunikace. Tyto údaje zahrnují kontaktovní informace jako jméno, e-mailovou adresu a telefonní číslo. Zajišťujeme, že všechny tyto informace jsou zpracovávány s nejvyšším možným stupněm zabezpečení a integritou.

Práva subjektů údajů

Každý návštěvník našeho webu má právo na přístup k svým osobním údajům, které u nás zpracováváme. Rovněž můžete vyžadovat opravu nebo vymazání svých údajů, pokud nejsou správně nebo jsou již zastaralé. Klienti mají právo vznést námitku proti zpracování svých údajů a mají také právo na přenositelnost údajů. Pro všechny tyto požadavky poskytujeme jasný a efektivní proces, jak se o svá práva dovědět a jak je uplatnit. Pro komunikaci ohledně osobních údajů nám prosím pište na [email protected].

Dále se zavazujeme informovat naše klienty a uživatele webových stránek o jakýchkoli změnách v našich zásadách ochrany osobních údajů. O všech aktualizacích a změnách budou informováni prostřednictvím našich webových stránek nebo e-mailem.

Kontaktní údaje

Pro další informace o ochraně osobních údajů nebo pokud máte jakékoli dotazy týkající se zpracování vašich osobních dat, můžete se obrátit přímo na vlastníka webu, pana Lubomíra Krajčoviče, na adrese Masarykova 416/37, 602 00 Brno-střed, Czechia nebo prostřednictvím e-mailu [email protected].

Lubomír Krajčovič

Lubomír Krajčovič

Jsem odborník na provozování masážních salónů s dlouholetou praxí v oboru erotických masáží. Moje zaměření mi umožňuje kombinovat znalosti různých technik masáží s unikátním přístupem k zákazníkům. Své zkušenosti a postřehy rád sdílím prostřednictvím článků a blogů, přičemž se zaměřuji na aspekty, které mohou naše zákazníky nejvíce zajímat a obohatit jejich zážitek.

Zobrazit všechny příspěvky

0 Komentáře

Napsat komentář

POTVRDIT TEĎ