od Lubomír Krajčovič - 0 Komentáře

Úvod

Vítáme Vás na webových stránkách tantra-club.cz, které jsou provozovány vlastníkem s právní identitou Lubomír Krajčovič, situovaným na adrese Masarykova 416/37, 602 00 Brno-střed, Česká republika. Používáním jakékoliv části služby, kterou webové stránky poskytují, vyjadřujete svůj souhlas s těmito podmínkami služby. Tyto podmínky definují práva a povinnosti všech uživatelů v souvislosti s používáním služeb Tantra Klubu. Je důležité, abyste si tyto podmínky pečlivě přečetli a plně je pochopili před tím, než začnete služby Tantra Klubu využívat.

Služby nabízené prostřednictvím tantra-club.cz, včetně masážních a relaxačních služeb, jsou určeny pouze pro osoby, které dosáhly věku 18 let a starší. Vstupem na kteroukoliv část webového portálu a využitím jeho služeb potvrzujete, že splňujete věkové omezení. Tantra Klub zaručuje diskrétnost a profesionální přístup, avšak vyžaduje od svých klientů dodržování veškerých pravidel a pokynů, které jsou pro poskytované služby stanoveny.

Užívání služeb

Používání služeb nabízených na tantra-club.cz je podmíněno akceptací a dodržováním všech ustanovení těchto podmínek služby. Poskytujeme širokou paletu masážních a relaxačních služeb, od erotických až po tantrické masáže. Každá masáž je prováděna profesionálně vyškolenými masérkami a maséry, kteří jsou odborníky ve svém oboru. Je důležité, aby klienti respektovali pokyny masérů pro maximální zážitek a spokojenost.

Naše služby jsou poskytovány v příjemném a diskrétním prostředí, kde každý klient má možnost prožít unikátní a nezapomenutelný relax. Dodržování pravidel a respektování pokynů personálu je nepodmíněnou součástí dohody mezi klientem a službou. Tantra Klub si vyhrazuje právo odmítnout službu osobě, která by svým chováním porušovala dobré mravy nebo pravidla stanovená tímto salónem.

Práva a povinnosti stran

Uživatelé webových stránek a klienti služeb se zavazují ke správnému a odpovědnému užívání služeb a infrastruktury Tantra Klubu. Je zapovězeno vykonávat jakékoli aktivity, které by mohly poškodit, přetěžovat nebo jinak negativně ovlivnit chod a reputaci služeb či webových stránek. Všichni uživatelé se musí vyhýbat jakýmkoli činům, které by mohly vystavit služby nebo jejich poskytovatele riziku nebo právním sporům.

Tantra Klub se zavazuje poskytovat služby na nejvyšší možné úrovni, přičemž garantuje zachování profesionality, diskrétnosti a osobního přístupu ke každému klientovi. Zároveň se od klientů očekává, že budou respektovat práci masérů a nebudou se pokoušet o nevhodné nebo nezákonné interakce.

Kontaktní informace

V případě jakýchkoli dotazů, připomínek nebo stížností týkajících se služeb Tantra Klubu nebo těchto podmínek služby, neváhejte kontaktovat majitele Lubomíra Krajčoviče prostřednictvím emailu na adrese [email protected] nebo písemně na adresu Masarykova 416/37, 602 00 Brno-střed, Česká republika. Jsme zde, abychom vám poskytli co nejlepší službu a vyřešili všechny vaše dotazy a požadavky k vaší spokojenosti.

Lubomír Krajčovič

Lubomír Krajčovič

Jsem odborník na provozování masážních salónů s dlouholetou praxí v oboru erotických masáží. Moje zaměření mi umožňuje kombinovat znalosti různých technik masáží s unikátním přístupem k zákazníkům. Své zkušenosti a postřehy rád sdílím prostřednictvím článků a blogů, přičemž se zaměřuji na aspekty, které mohou naše zákazníky nejvíce zajímat a obohatit jejich zážitek.

Zobrazit všechny příspěvky

0 Komentáře

Napsat komentář

POTVRDIT TEĎ